Czy brązowa wydzielina może oznaczać ciążę?

Witam mam 27 lat i od 4 dni mam brązowa wydzielinę z pochwy bez żadnego zapachu delikatne kłucie w okolicy pępka dodam ze miesiączka skończyła mi się 2.07 i miesiaczkuje nie regularnie. Czy warto zrobić test ciążowy podczas gdy jest wydzielina i czy test właściwie pokaże wynik.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ile trwają cykle? Test warto wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, objawy mogą oznaczać ciążę, owulację czy infekcje. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam