Czy brązowa wydzielina z pochwy i krostki na ciele są spowodowane zaprzestaniem stosowania antykoncepcji hormonalnej?

Witam moja miesiączka trwała od 21-26.10 wyjeżdżając do rodziców 31.10 zapomniałam zabrać tabletek ovulastan nie brałam ich do wczoraj , wczoraj zauważyłam brązowa wydzieline straszny trądzik na twarzy i piersiach )dodam że podczas okresu nie miałam trądziku ) pojawił mi się ból kręgosłupa i wczoraj czułam lekkie kłucie w podbrzuszu , co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zaburzenia hormonalne konieczna wizyta u ginekologa oraz u lekarza internisty w celu wykluczenia innych przyczyn