Czy brązowe plamienie to pozostałości po krwotoku?

Dżem dobry, Wczoraj wróciłam ze szpitala po 8dniowym pobycie spowodowanym krwotokiem z dróg rodnych.jestem w 12 tyg ciąży bliźniaczej, łożysko umiejscowione na tylnej ścianie przoduje. W dalszym ciągu mam brązowe plamienie, czy jest to powód do niepokoju, czy to poprosi pozostałości po krwotoku i macica się czyści. Z góry dziekuje za odpowiedź.

Najprawdopodobniej tak, jednakże jeśli krwawienie nie minie to proszę udać się do ginekologa