Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brązowe upławy mają związek z przyjmowanymi lekami psychotropowymi?

Dzisiaj zauważyłam brązowe upławy na bieliźnie. Według kalendarzyka jestem w trakcie owulacji. Wydzielina nie ma żadnego zapachu, nie bola mnie okolice intymne oraz nie swędzą. Dodam, że jestem dziewicą. Czy powinnam się obawiać? Może to w pełni normalne? Czy przyczyną mogą być przyjmowane leki psychotropowe (zoloft 50mg)?
KOBIETA, 16 LAT 8 miesięcy temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy