Czy brązowy śluz ma jakiś związek z ciążą?

Witam,
tydzień temu współżyłam bez zabezpieczenia i do końca, od 3 dni pojawia mi się brązowy śluz, czy to mogą być wyniki ciąży.
Proszę o odpowiedź.
Z poważaniem,
a.

Witam serdecznie,
plamienia mogą być spowodowane wieloma przyczynami. Nie napisała Pani, w którym dniu cyklu pojawiły się plamienia.
W środku cyklu mogą być związane z owulacją. Wówczas nie jest to nic niepokojącego. Przed miesiączką plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Natomiast tuż po miesiączce mogą być objawem stanu zapalnego dróg rodnych, polipa.
Ale nie wykluczone, że jest to plamienie implantacyjne. Dlatego po upływie około dwóch tygodni od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam