Czy brązowy śluz może być powodem stresu?

Od 10 miesiecy biorę tab. antykoncepcyjne. W ostatnim czasie, gdy po 7dniowej przerwie przyjęłam pierwszą tabletkę o 22, a o 6 rano wystąpiły u mnie wymioty,ulotka mówi, ze czas wchłaniania tabletki to 3-4h. Przez ten czas współżyłam, ale chłopak nie kończył we mnie przez 7 dni. Po 13 tabletce z opakowania, zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz, w ilościach śladowych ale już 3 dzień.W ostatnim czasie mam też dużo stresów, czy to może być powodem stresu? wizyte u gin mam dopiero za 2 tyg.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wydaje się, że plamienie może być spowodowane nadżerką lub zapaleniem pochwy/szyjki macicy. Jest to też częsty efekt uboczny tabletek antykoncepcyjnych. Sugerowałbym kontrolę u ginekologa.