Czy brązowy śluz może oznaczać ciążę?

Witam!
Mam 19 lat i miesiączkuję od 6 lat, nadal nieregularnie. Mam bolesne miesiączki, które trwają po 7 dni, choć czasem lekkie krwawienie trwa jeszcze przez kolejne 3-4 dni. Nie jestem w stanie określić swojego cyklu ze względu na te nieregularne okresy.

Ostatnią miesiączkę miałam 21 stycznia. Ostatni dzień miesiączki przypadł na 28., a dzień potem kochałam się ze swoim chłopakiem. Pękła nam prezerwatywa, ale mój chłopak nie był w stanie określić, czy zdążył wyciągnąć, nim doszedł czy nie (był dość przerażony tą sytuacją).
Wydaje mi się, że kolejny okres powinnam dostać między 19. a 22. Niestety bardzo się boję, że mogę być w ciąży i irytuje mnie czekanie na okres. Często czuję się zmęczona, ostatnio bardzo mnie mdliło, ale nie wiem, czy to może być ciąża, czy może coś złego zjadłam. Ostatnio również pojawił się brązowy śluz na majtkach. Co on może oznaczać? Czy mogę już zrobić test ciążowy, czy czekać do okresu?
Proszę o pomoc!

Witam serdecznie,
plamienia mogą mieć wiele przyczyn. Związane mogą być z implantacją, zaburzeniami hormonalnymi. Objawy, które się u Pani pojawiły, mogą mieć związek z ciążą, ale nie muszą. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam