Czy brodawczak może powodować niedogodności podczas stosunku?

Witam, od jakiegoś czasu żyje ze świadomością, że zostałam zarażona wirusem HPV. Mam wiele pytań na które nie potrafię odpowiedzieć. Pojawił się u mnie wirus brodawczaka ludzkiego, który ujawnił w obrębie pochwy kłykciny kończyste, które zwalczam płynem miejscowym Condyline. Przy wejściu do pochwy mam skórki, które przy stosunku mnie szczypią, gdy partner próbuje wejść. Niestety, muszę kombinować z wygodną pozycją, która umożliwi nam bezbolesny, ale również delikatny seks. Uprawiamy lekki i powolny stosunek w prezerwatywie. Jednak, męczy mnie pytanie czy jest to brodawczak, który urósł mi tam i uniemożliwia nam korzystnie z seksu? przyznaje, że jest to bardzo uciążliwe i ciężko mi się żyje z tym faktem, że go mam... zawsze byłam czystą Czy, dbałam o higienę i również o swoje zdrowie. Miałam faceta, który miał wiele partnerek, więc pewnie mnie zaraził choć nie miał objawów.. teraz mam jednego i stałego partnera... co mam zrobić, mam dopiero 19 lat przy seksie to miejsce przy wejściu pochwy mnie szczypie, a później po stosunku mi puchnie i mam obtarcie, które sprawia ból.. czy szczepionki są radykalne i pomogą zwalczyć mi te klykciny żeby sie nie pojawiały? Proszę o pomoc... wazeliny nakładam mnóstwo ale i tak jest to samo... dziękuje z góry za każdą pomoc https://zapodaj.net/ee9f752d0f565.jpg.html

Lek. Michał Lenard

W Pani przypadku konieczne będzie osobiste zbadanie przez ginekologa, który następnie zaproponuje Pani leczenie. Pozdrawiam!