Czy była szansa na zajście w ciążę?

Witam mam pytanie w marcu majac dni plodne kochalismy sie z mezem na nastepny dzien dostalam okres czy byla szansa zajscia w ciaze dodam ze brzuch mi urosl a czuje sie taka pelna jakby wzdeta.Dodam ze okres dostalam duzo wczesniej bo mialam na poczatku miesiaca tydzien byl przerwy i wtedy mialam dni plodne i dostalam od nowa.Poczatkiem kwietnia dostalam znowu kolo 10.Dziekuje za odpowiedz

Szanowna Pani, jeżeli występuje miesiączka to szansa na zapłodnienie jest znikoma, aczkolwiek dla Pani pewności można wykonać badanie beta-hCG z krwi