Czy chlamydia mogła spowodować te zmiany w głowie?

Witam, na Moje wyniki na chlamydie odpowiedział Pan iż miałem kontakt z chalmydia, lub przebylem chorobe więć moje pytanie jest takie czy teraz jestem zdrowy i nic mi nie grozi czy musze zachwać jakies srodki ostrożnosci, i czy mozliwe iz chlamydia spowodowala zmiany demilizacyjne w glowie - 2 lata temu mialem rezonans glowy wyszly 3 zmiany po glebszym badaniu (punkcja,badania na SM,Borleie etc.. wyszlo iż jestem zdorwy i widocznie taki mój urok. Więc mozliwe ze przez chlamydie byly te zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie sądzę, co do poprzedniego wpisu pytania niestety nie ma takiego dostępu więc ciężko dokładanie się wypowiedzieć. jeżeli wyniki wskazywały na dawniejszy kontakt z drobnoustrojem to zależy dalsze postępowanie od objawów. proponuję zgłosić się dla pewności do lekarza POZ.