Czy chrapanie podczas snu może świadczyć o przeroście migdałków ?

Czy chrapanie podczas snu może świadczyć o przeroście migdałków ? Dodam ze dodatkowo często zdarzają mi sie infekcje gardła. Jestem z okolic Łodzi.

Chrapanie i bezdechy nocne to złożony i trudny problem. To niefizjologiczne zjawisko, które może wywołać wiele chorób ogólno ustrojowych i skrócić życie oraz obniżyć komfort życia.Do normalnego oddychania służy tylko nos. On powietrze ogrzewa, a jak trzeba ochładza, nawilża, zatrzymuje wirusy,bakterie,alergeny i grzyby. Zdiagnozuj to u dobrego laryngologa i usuń to.