Czy ciało przyzwyczai się do crossfitu?

Witam,tydzień temu wróciłem bo biegania i na treningi Crossfit.Boli mnie każda część mojego ciała,łydki,piszczele,żebra,ręce,każdy mięsień.Tak nie było.Utrudnia mi to bieganie,ćwiczenia wydolnościowe.Czy moje ciało się w końcu przyzwyczai?Zbyt długo to trwa.Najgorszy jest ból kręgosłupa i piszczeli.Dodam, że ważę 105 kg przy wzroście 177.

Witam serdecznie,
ból i zakwasy po przerwie od treningów to normalna rzecz, ale jeżeli trwają długo i do tego boli Pana kręgosłup to już są powdy do niepokoju. Obawiam się że przeciąża Pan stawy i kręgosłup przy dość wysokiej masie ciała. Wysoka waga nie idzie w parze z intensywnymi i niestety dość kontzyjnymi treningami crossfit.
Proszę koniecznie skonsultować sprawę z ortopedą i trenerem.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk