Czy ciąża 23-latki rozwija się prawidłowo?

Witam. Zawsze miałam niereguralne cykle. Ostatnią miesiączkę dostałam 30.07. Na początku września zrobiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Bolał mnie brzuch jak na okres ale go nie dostałam. Kilka dni temu zrobiłam kolejny test, wyszedł pozytywny. Dziś udałam się do ginekologa aby potwierdzić ciąże, lekarz w badaniu USG wykrył pęcherzyk ciążowy. Zlecił badanie Beta HCG. Wynik wskazuje na to że jestem w piątym tygodniu ciąży. Czy to może oznaczać że ciąża źle się rozwija? Według wyliczeń na podstawie pierwszego dnia miesiączki powinnam być już w ósmym tygodniu. Bardzo proszę o poradę, martwię się że z ciążą jest coś nie tak.

Owulacja mogła nastąpić później, w II połowie sierpnia/pod koniec sierpnia. Sama Pani napisała że cykle sa nieregularne, więc nie wie Pani kiedy była owulacja. Proszę oznaczyć betahcg. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.