Czy ciąża jest możliwa pomimo negatywnych testów ciążowych i testu beta hcg?

Witam. Dziś mija 38 dc a miesiączki dalej brak. Zastanawia mnie czy może być to ciąża bo zmartwily mnie dziwne brązowe plamienia, które trwały dwa dni zamiast miesiączki (dwa dni temu się skończyły). Współzylam z moim mężczyzną w dni owulacyjne prawdopodobnie. Ciąża nie planowana dlatego nie pamiętam dokładnie czy dwa, czy trzy tygodnie temu to bylo. Testy negatywne, beta również. Ale to może zbyt wcześnie żeby wykryć? Co zrobić? Niestety czekanie mnie wykończy. Miesiączki zazwyczaj mam regularne /- 2 dni. Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro testy ciążowe i badanie betaHCG są ujemne - nie jest Pani w ciąży. Może właśnie to plamienie było "okresem" w tym miesiącu, spowodowane stresem, dietą, odchudzaniem się.