Czy ciąża ma szanse się utrzymać?

Witam, wczoraj byłam na usg transwaginalnym. Wedlug USG 6 0 tydzien wedlug OM 6 5. Pecherzyk ciazowy 11.5 mm Pecherzyk żółtkowy 6.3 mm brak zarodka, pani na usg powiedziala ze słabo widać ale zarodka brak i żeby przyjsc za tydzien, po czym weszlam z tymi wynikami na do gabinetu i moja ginekolog gdy je tylko zobaczyla stwierdzila ze ciąża jest martwa i zaczela mi wypisywac skierowanie ze mam za 3 dni kłaść sie do szpitala na poronienie. Jestem załamana, skad tak stanowcza reakcja? czy wymiary pęcherzykow świadcza o martwej ciązy? Beta HCG 16marca 793 25marca 21702, zrobie jeszcze jutro zeby sprawdzic przyrost ale 28 marca mam isc na poronienie do szpitala. pomocy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zdarza się, że pęcherzyk rośnie ale nie ma w nim rozwijającego się płodu.