Czy ciąża nie rozwija się prawidłowo?

Witam Jest coś co nie daje mi spokoju 22 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, teraz mamy 8 marca. Zrobiłam dwa testy wyszły pozytywne zrobiłam bhcg 2 razy w odstępstwie czasu i rosło a teraz byłam u lekarza na USG i wyszło niby z wielkości pęcherzyka, że jestem w 4 tygodniu ciąży, a od ostatniej miesiączki trochę minęło, trochę mnie martwi, bo nie wiem czy lekarz się pomylił bo ma słaby aparat usg czy ciąża nie rozwija się prawidłowo. Wizyte mam dopiero za miesiąc i oszaleje z tej niepewności

Proszę po prostu przyśpieszyć wizytę nie za miesiąć, a za 2 tygodnie- w 6 tygodniu ciąży powinno już być widoczne echo zarodka z akcją serca. Można oczywiście wcześniej wykonać ponownie bHCG w celu oceny jego przyrostu. Pozdrawiam