Czy ciąża się rozwija?

Witam,
mam 31 lat i jestem w drugiej ciąży, po 7 latach. Ostatnią miesiączkę miałam 4 grudnia 2010r. 17 stycznia 2011r. byłam na wizycie lekarskiej, gdzie usg nie wykazało akcji serca zarodka, choć był to 6t i 1d. Pęcherzyk miał 12,5 mm a zarodek 1 mm. We wrześniu odstawiłam pigułki i od tego czasu mój cykl wynosił 29 dni. Dostałam luteinę dopochwowo i wskazanie zrobienia usg za 3 tyg. (7 lutego).
Czy ciąża rozwija się prawidłowo? Boje się, że parametry są niewłaściwe w stosunku do wieku ciąży.

Witam serdecznie,

W badaniu usg akcja serca powinna się uwidocznić najpóźniej do 7 tygodnia. Zatem ma Pani jeszcze trochę czasu. Proszę na razie być dobrej myśli i czekać do kolejnego badania.
Wymiar pęcherzyka ciążowego mieści się w normie natomiast zarodek jest trochę za mały. Ale na razie nie ma Pani powodu do zmartwień.

Pozdrawiam