Czy cienkie i długie brodawki wokół szyi i przy oku można bez problemu usunąć?

Witam Mam pytanie czy cienkie i długie brodawki wokół szyi i przy oku w okolicach skroni można usunąć bez kłopotów. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz z tego

Zmiany, które Pan opisuje to najprawdopodobniej wlokniaki, poddające sie bardzi dobrze leczeniu laserem. Zabuieg jest przeprowadzany w znieczulenie miejscowym, jest bezboleśnie.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka