Czy cienkościenna torbiel szyszynki bez cech ucisku na blaszkę czworaczą powinna mnie bardzo martwić?
Witam. Odebrałam wynik badania rezonansem (bez kontrastu). Czy zdanie "Cienkościenna torbiel szyszynki 10x7x10mm bez cech ucisku na blaszkę czworaczą" powinno mnie bardzo martwić? Czy może być to guz? Pozdrawiam, A.L.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
opis wskazuje na torbiel, wskazana konsultacja neurologa i ew neurochirurga aby ustalić dalsze postępowanie.