Czy cienkościenna torbiel szyszynki bez cech ucisku na blaszkę czworaczą powinna mnie bardzo martwić?

Witam. Odebrałam wynik badania rezonansem (bez kontrastu). Czy zdanie "Cienkościenna torbiel szyszynki 10x7x10mm bez cech ucisku na blaszkę czworaczą" powinno mnie bardzo martwić? Czy może być to guz? Pozdrawiam, A.L.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na torbiel, wskazana konsultacja neurologa i ew neurochirurga aby ustalić dalsze postępowanie.