Czy codzienna jazda na rowerku stacjonarnym przyczyni się do schudnięcia?

Witam, czy codzienne jeżdżenie 30 min na rowerku stacjonarnym sprawi, że schudnę? Pozdrawiam

Witam,
Dopiero po 30 minutach aktywności fizycznej tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać także czas trwania wysiłku powinien być dłuższy. To czy Pani schudnie zależny również od tego czy Pani dieta jest racjonalna.
Pozdrawiam

Witam,

trening cardio wcale nie jest jedyną i najlepszą metodą redukcji tkanki tłuszczowej. Warto byłoby zasięgnąć opinii trenera personalnego w celu dobrania odpowiedniego treningu. Dodatkowo odpowiednia dieta pomoże w osiągnięciu celu.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl