Czy codzienny stres może spowodować wypadanie włosów?

Czy codzienne zycie w stresie moze sie przyczynic do duzej utraty ilosci wlosow .?

Dzień Dobry Pani,

Przede wszystkim stres, szczególnie chroniczny jest przyczyną wypadania włosów.
Sugerowałabym zwolnić..., zadbać o Siebie, uzupełnić poziom mikroelementów - zazwyczaj są niedobory w organizmie.

Wprowadzić do życia relaksację, spacery na powietrzu i dużo optymizmu.

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej