Czy coś nie tak z moją łechtaczką?

Moja łechtaczka nie jest taka jaka ma być, a mianowicie mam duży języczek, wychodzi poza wargi - czy to jakaś choroba łechtaczki?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Każda kobieta posiada indywidualną budowę ciała, z której powinna by dumna. Jak każdy inny narząd, łechtaczki różnią się budową, rozmiarami, barwą i kształtem. Wielkość łechtaczki jest sprawą wysoce indywidualną.
Jeżeli Twoja łechtaczka wychodzi poza wargi a poza tym nie zaobserwowałaś niczego niepokojącego (np. zmiany o charakterze guzka albo powiększenia się łechtaczki w ostatnim czasie), to nie powinnaś się tym martwic. Nie będzie Ci to przeszkadzać w normalnym współżyciu, a nawet może pomagać, gdyż  dla wielu mężczyzn będzie to atrakcyjny bodziec seksualny.
Pozdrawiam