Czy cukier rzędu 35-45 jest normalny?

Pojawił się problem. Jestem osobą która mało pije. Ostatni tydzień wypiłam po blisko 8-9 litrów. Nawet po wypiciu chce mi się dalej pić i mam uczucie suchości w ustach. Dziś stwierdziłam że sprawdzę glukometrem jaki jest poziom cukru. Po posiłku śniadanie rano i słodyczami wynosił 45.zjadla. Obiad doczekalam 2 godziny okazało się że spadł do 35. Zacząć się martwić? Czy to normalne.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o hipoglikemii a konieczne jest sprawdzenie poprawności działania glukometru np ważności użytkowania pasków itp. a przede wszystkim należy udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi.