Czy cukrzyca po ciąży wróciła?

Witam. Mialam podane zastrzyki w odcinek ledzwiowy. Byly to tzw blokady. W okresie ciazy mialam cukrzyce ciazowa ale juz nie mam. Robilam sobie badania. Po podaniu tych zastrzykow mam bardzo podwyzszony cukier. Czasami nawet 250. Ortopeda powiedzial ze to jest kwestia 2-3 dni i cukier wroci do normy. Chcialam sie zapytac czy tak faktycznie jest czy cukrzyca wrocila??

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki mogły być nieprawidlowe bo dostawała pani sterydy w zastrzyku, sugeruję kontrolne OGTT za 2-4 tygodnie.
Pozdrawiam