Czy ćwiczenia na orbitreku poprawią stan ud?

Witam, mam 18 lat, 169cm wzrostu i ważę 74kg. Chciałabym najbardziej schudnąć z ud i pośladków. Nie wiem jakie ćwiczenia będą najbardziej skuteczne i jaka dieta. I czy ćwiczenia na orbitreku dadzą coś na uda ?

Dzień dobry,

proszę pamiętać, że najlepszy efekt uzyska Pani stosując odpowiednią dietę i do tego ćwiczenia fizyczne - dieta to ok. 70% sukcesu.

Same ćwiczenia na orbitreku mogą doprowadzić do redukcji tkanki tłuszczowej - ale wzrostu masy mięśniowej.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga