Czy ćwiczenia pomogą pozbyć się tłuszczu z brzucha po porodzie?

Mam pytanie bo ogolnie jestem szczupla osoba mam tylko troche tluszczyku na brzuchu ktory zostal po porodzie i choc juz 3 lata minelo jest nadal takze moja talia osy troche zanikla mam 170 cm wzrostu i 55 kg czy mi pomoga jakies cwiczenia prosze o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą przynieść poprawę.

Witam. Systematycznie podejmowane ćwiczenia mięśni brzucha to w tej sytuacji jedyny sposób na poprawę sylwetki.

Witam serdecznie, ćwiczenia pomogą, ale jeśli chciałaby Pani skorzystać z szybszych bardzo skutecznych metod, należy wtedy udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu skory lekarz doradzi zabiegi. Najczęstszym zabiegiem stosowanym na pozbycie się tkanki tłuszczowej jest lipoliza-rozpuszczanie tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego preparatu.