Czy cytyzyna może przyczynić się do rzucenia palenia?

Czy cytyzyna może przyczynić się do rzucenia palenia? W jaki sposób działa i czy faktycznie pomaga? Czy jest bezpieczna dla zdrowia? Nie jest przypadkiem zastąpieniem nikotyny? Lub czy nie działa jak placebo ? Pomóżcie proszę odpowiedzieć na wszystkie pytania

W rzucaniu palenia najważniejsza jest motywacja. Wszelkie metody i substancje pomocnicze wspierają działanie, gdy zainteresowany jest zmotywowany i zaangażowany w proces uniezależniania się do nałogu. Z psychologicznego punktu widzenia w każdym razie.