Czy czarna wydzielina z piersi może mieć związek z problemem z zajściem w ciążę?

czy czarna wydzielina z lewej piersi moze miec wplyw na to ze mam problem z zajsciem w ciaze
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się wydzieliny o ciemnej barwie może sugerować brodawczaka piersi. Inną przyczyną może być rak. Przed rozpoczęciem starań o ciążę powinna Pani zdiagnozować przyczynę pojawienia się wydzieliny z piersi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.