Czy czaszka mogła pęknąć?

7 dni temu mocno uderzylam sie w glowe o sciane, mam wglebienie male w czaszce jednak wydaje mi sie iz ono moglo juz byc przed wypadkiem. Nie stracilam przytpmnosci,nie wymiotowalam,nmiejsce urazu nie boli, glowa nie boli,zrenice reagyja na swiatlo,nie powiekszone. Czy bez powaznych objawow nie musze isc do lekarza i wszystko raczej jest wporzadku? Gdyby czaszka pekla podejrzewam ze bol tego miejsca bylby nie do wytrzymania albo chociaz pojawily by sie wymioty prawda?

Witam!
Raczej o pęknięciu czaszki przy lekkim uderzeniu o ścianę trudno mówić, ale pewność będzie wówczas jeśli zrobimy badania obrazowe głowy (TK lub RM).
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.