Czy czerwona plamka na oku oznacza chwilowy stan zapalny?

Witam, od 24 godzin boli mnie górna część oka, myslalam na początku, ze to jęczmień, jednak dzisiaj po nocy zauwazyłam od wewnątrz czerwoną plamkę, która niestety, ale boli, utrudnia mi pracę przed komputerem.. Czy to może być tylko chwilowy stan zapalny ? Dostałam dzisiaj w aptece krople ''starazolin.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują wskazana pilna wizyta u lekarza okulisty