Czy czerwone krostki na ciele oznaczają HSV?

Czym są te czerwone krostki ? Witam, ponad miesiąc temu miałem ryzykowny kontakt seksualny =>> pęknięta prezerwatywa. Brak objawów rzeżączki, zrobione testy na HIV/HBV/HCV/kiła. Wszystko ok. Była terapia PEP - tak na wszelki wypadek. Odebrałem testy na HPV onkogenne, mycoplasmę, ureaplasmę i chlamydię, wszystko ujemne. Początkowo (2 doby po) byłem u wenerologa (nawet dwóch) i stwierdzili, że te czerwone plamki (ta duża czerwono-karmazynowa to od urodzenia) to drożdzyca. 3 tyg namaczanie 2x dziennie 5 min borasol. Ostatnio byłem i stwierdzili, że to nie drożdze i tylko borasol podrażnił (stąd brak jędrności nastkórka żołędzia). Po tym ryzykownym kontakcie przez 2 dni popsikałem kilka razy Pronotsanem i teraz (wcześniej zapomniałem im to powiedzieć) stwierdzili, że to pewnie od tego. Proszę o ew. rozpoznanie, gdyż nie wiem, czy jestem bezpieczny seksualnie (nie tyle waginalne - tutaj prezerwatywa, co oralnie). Brak obecnie objawów swędzenia i pieczenia. Mocz normalnie. Wcześniej czasem piekło, ale sam nie wiem, czy to nie od borasolu. Czy to HSV, uczulenie, czy coś innego ? http://pl.tinypic.com/r/2w4e8gn/9 http://pl.tinypic.com/r/3538flz/9 http://pl.tinypic.com/r/hskjuu/9

Witam,
Zmiany skórne , które pan opisuje i pokazuje na foto mogą być od podrażnienia, .... Czy na pewno tych zmian nie było przed feralnym stosunkiem? Często nie przyglądamy sie aż tak dokładnie budowie penisa. A po zdarzeniu zauważamy każdą kropkę :-) Pozdrawiam, w razie pytań prosze pisać krzysztof.gierlotka@gmail.com