Czy czerwone krosty na mosznie to tylko prosaki?

Witam, mam 24 lata, płeć mężczyzna. Od dawien dawna posiadam czerwone krostki na mosznie. Z tego co wyczytałem wydaję mi się iż, są to prosaki. Tylko w żadnym artykule nie odczytałem aby one swędziały... U mnie jest taka przypadłość, że dość często swędzi mnie moszna. Jest to dla mnie uciążliwe i krępujące. W dodatku jakiś czas temu byłem u neurologa i właśnie stwierdził, że są to po prostu prosaki. Ale zapomniałem dodać z tego wszystkiego, że one mnie swędzą i na tym wizyta się skończyła. W dalszym ciągu jestem niezadowolony i zastanawiam się czy nie udać się do kolejnego lekarza, pytanie tylko do jakiego?

Witam serdecznie!

Opisane przez Pana zmiany z pewnością wymagają wyjaśnienia i wykluczenia innej przyczyny podawanych objawów. Przyczyną mogą być choroby infekcyjne lub zmiany o charakterze uczuleniowym.

Najlepiej udać się do lekarza dermatologa- po obejrzeniu zmian i dokładnym zebraniu wywiadu możliwe będzie postawienie rozpoznania. A na tej podstawie ewentualnie zalecone zostanie leczenie.

Pozdrawiam