Czy czerwone upławy są związane z niedawną miesiączką?

Problem wyglada nastepująco: W Poniedzialek zakonczyla sie miesiączka, we wtorek wieczorem odbyłam stosunek z partnerem. Następnego dnia pojawilo sie troszeczke krwi , a potem w srodku dnia z dwa razy trszke (bardzo malo) zaczerwienionych upławów. W czwartek z rana troszke tych upławów znowu sie pojawilo. Prosze o pomoc. Czy to mozw byc cos powaznego czy jest to zwiazane z nidawno zakonczona miesiaczka?

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej jest to związane z niedawno zakończoną miesiączką. Jeżeli upławy będą się utrzymywały, polecam udać się na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.