Czy częsta potrzeba oddawania moczu oraz swędzenie brodawek sutkowych mogą być objawem ciąży?

Witam. Moja partnerka dostala okres w ciagu okolo 1,5 tygodnia od stosunku bez zabezpieczenia. Miesiaczka byla o dzien krotsza lecz obfita, wystepowaly tez skrzepy. Jednak okolo tydzien po miesiaczce zaczela sie niepokoic gdy pojawily sie symptomy takie jak czestsza potrzeba oddawania moczu czy swedzenie brodawek sutkowych. Czy dziewczyna moze byc w ciazy?

Lek. Paweł Szadkowski

Dla pewności proszę wykonać test ciążowy. Skoro wystąpił okres - ciąża jest mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa.