Czy częste bóle krzyża i uda są przeciwwskazaniem do nauki jazdy na nartach?

Czy przy częstych bólach krzyży (nie wiem od czego one pochodzą) oraz ud są przeciwwskazania do nauki jazdy na nartach?

Najważniejsze, proszę dowiedzieć się jaka jest przyczyna dolegliwości. Bez tej wiedzy można sprawdzić oczywiscie empiryczne. Udać się na naukę. Jeśli 'samopoczucie' ciała pokaże, że jazda na nartach powoduje bóle i dolegliwości to odpowiedź będzie oczywista.

Witam,
przede wszistkim zaczelabym od diagnozy częstych bóli krzyża, bóle uda mogą być efektem problemu w kregosłupie, a później zastanawiałbym się nad jazdą na nartach. Nie jest to p/wskazaniem, ale jeżeli kręgosłup jest niestabilny, a Pani upadnie, wywróci się na nartach lub ktoś w Panią wjedzie, może być problem.
Pozdrawiam