Czy częste oddawanie moczu, zmęczenie i bóle w podbrzuszu mogą wskazywać na ciążę?

Witam.Czy objawy: czeste oddawanie moczu(8- 10 razy na dobe) zmeczenie, bole i zawroty glowy, bole plecow, wzmozony apetyt, pole w podbrzuszu moga wskazywac na ciaze. Wspolzycie nastapilo w dni plodne. Do miesiaczki jeszcze tydzien.
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie da się jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.