Czy częste picie napojów gazowanych wpływa negatywnie na organizm człowieka?

Witam. Chciałbym spytać, czy częste picie napojów gazowanych źle wpływa na ludzki organizm.

Witam serdecznie,
oczywiście napoje gazowane negatywnie wpływają na organizm człowieka. najczęściej zawierają one bardzo duży dodatek cukrów i syropu glukozowo-fruktozowego a poza tym sztuczne barwniki, aromaty i konserwanty. Proszę zrezygnować z picia tego typu napojów!

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk