Czy częste plamienia są spowodowane leczeniem nadżerki?

Dzień dobry

Mam taki problem, że od czterech lat robiłam 6 razy nadżerkę i nie chce się goić. Po ostatnim zabiegu minął rok i znowu mam plamienia i obfity okres. W tym, co jakiś czas między okresem silne bóle z prawej strony, promieniuje aż na biodro. Nie wiem, co mam myśleć.

Jeszcze jedno, urodziłam trojkę dzieci. Mam 31 lat, porody prawidłowe. Przed okresem mam szarą wydzielinę z piersi, a dzieci nie karmię już od 4 lat.

Proszę o odpowiedź.

Witam
Objawy są niepokojące, tym bardziej w zestawieniu z wywiadem ginekologicznym. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam