Czy częsty ból głowy ma związek z siniakami po lekkim uderzeniu?

Mam 20 lat i od dłuższego czasu boli mnie głowa z prawej strony na początku myślałam że jest to migrena ale żadne tabletki nie pomagają są dni kiedy nie da sie tego odczuć ale są też takie że jest ból bardzo dokuczliwy.Jest to ból dość specyficzny ponieważ boli tylko w jednym miejscu,drętwieje mi również raz po raz prawa część twarzy towarzyszy temu dzwonienie w uszach,osłabienie(często czuję się zmęczona) z wyników krwi wynika że wszystko jest w porządku. Ostatnio zauważyłam że po delikatnym uderzeniu pozostają mi siniaki nie wiem czy ma to jakiekolwiek powiązanie.

Witam!
Należy wziąć pod uwagę przyczynę nerwicową. Bóle napięciowe słabo reagują na typowe leki p/bólowe. Jednak przed rozpoznaniem nerwicy należy wykluczyć choroby somatyczne - mogą być poważne! Czyli konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.