Czy członek może urosnąć u 20-latka?

Witam, mam pytanie. Otóż kończę w tym roku 20 lat, i mam kompleksy z powodu swojego członka. Chciałbym się dowiedzieć czy może jeszcze jakoś urosnąć, jeżeli chodzi o moje "dojrzewanie" nie czuje się jakoś dojrzały pod względem zarostu budowy ciała itp. w porównaniu do rówieśników. Mój członek w zwodzie posiada 13 cm, a w obwodzie 12 cm... Oczywiście mam partnerkę , z którą uprawiam seks.. ale sama mówiła nie raz, że mógłby być większy i często nie zaspokajam ją tak jakbym chciał.. Pozdrawiam.

Nawiasem mówiąc Partnerka nie czułaby się komfortowo, gdyby Pan raz po raz krytykował jej anatomię...
Raczej nie radzę...
Pozdrawiam Przedświątecznie. JW, blog seksuologia.com, Poznań. III.17