Czy d-dimery 0,7 są niepokojące?

Miałem zczy d-dime w 2012 r liczyłem się przeciwkrzepliwie ok 1 roku wszystko wricilo do normy. W 11.2017 miałem podwyższone ddimery stwierdzono zakrzepice w tej samej nodze dostałem clean następnie miesiąc pradaxe w kontrolnym usg stwierdzono brak zakrzepicy kontynuuje przyjmowanie vessel due ddimery były w normie dzisiaj w trakcie kontrolnych badań ddimery 0,7 przy normie 0,5 czy to powód do niepokoju? Czy po prostu powtórzyć badania za kilka dni?

Nie ma powodu do niepokoju. To znikome podwyższenie poziomu d-dimerów, nieistotne klinicznie zwłaszcza jeśli Pan nie ma żadnych objawów zakrzepicy. Oczywiście badanie można powtórzyć dla pewności.