Czy da się coś zrobić z tą asymetrią oczu?

Mam bardzo asymetryczną twarz, za rok mam zacząć zacząć nosić aparat nazębny i przejść zabieg który ma przestawić trochę moją szczękę(wychylona do przodu, trochę w bok i lekko przekręcona). Drugim problemem są oczy, jedno oko jest wyraźnie niżej niż drugie(ok. 1.5-2cm), nie da się tego niezauważyć. Bardzo mi to przeszkadza i wpływa negatywnie na pewność siebie. Da się coś zrobić z tą asymetrią oczu? Do kogo się zgłosić.

Witam. Proponuję zacząć od ustawienia żuchwy i aparatu ortodontyczne. Potem może Pan za 2 -trzy lata pomyśleć o chirurgii plastycznej .oczodolu się nie przestawi ale chirurg plastyczny coś wymyśli. Pozdrawiam serdecznie