Czy da się nastawić kolano samemu?

Witam serdecznie mam takie pytanie wczoraj chcąc wstac wyskoczyli mi tak zwanej jabłko w kolaniie na zewnetrrzna stronę nogi byl to wielki bol i duży problem z tym aby go nastawić co mam robic.Pozdrawiam

Witam,
Z Pani opisu wynika, ze zwichnęła sobie Pani rzepkę. Jest to bardzo poważny uraz dlatego sugeruje pilna konsultacje u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu