Czy da się obniżyć progesteron i podwyższyć libido?

Pytanie do seksuologa/psychiatry/endokrynologa: Po półrocznym braniu Fevarinu i odstawieniu libido spadło mi do zera (i tak jest już od miesiąca). Psychiatra przepisał mi teraz Wellbutrin XR na poprawę libido,które mam brać przez miesiąc. Biorę go blisko 2 tygodnie i na razie nie zauważyłem poprawy. Zanim zacząłem brać Wellbutrin zrobiłem sobie też badania i wyszedł mi wysoki Progesteron (0,323 ng/ml, norma to 0,05 - 0,149) co może ma wpływ. Czy da się go obniżyć i podwyższyć libido?

Proszę nie starać się samemu interpretować wyników badań hormonalnych, bo się często niepotrzebnie można stresować.
Jeśli nie będzie zadowalającej poprawy, to należy rozważyć wizytę u lekarza seksuologa. W Katowicach to Poradnia Julia (jest tam lekarka seksuolog-psychiatra) oraz Gabinet dr A.Sipińskiego.
Pozdrawiam Pana. JW, blog seksuologia.com, Poznań.