Czy da się usunąć tłuszczaka domowym sposobem?

witam mam pytanie mam w pachwinie tluszczaka czy mozna go jakims domowym sposobem usunac slyszalam o jakis maseczkach np miod plus mąka, nie chcialabym usuwac chirurgicznie gdyz jest to pachwina i jak wiadomo sa tam wszystkie żylki itd... pozdrawiam

Witam , nie wiem czy Pani żartuje , czy nie!!! Nie ma żadnych "domowych" sposobów leczenia tłuszczaka!!! Istnieje tylko chirurgiczne wycięcie! Poza tym - skąd Pani wie , że to tłuszczak?!?!?! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA W CELU ZBADANIA , POSTAWIENIA DIAGNOZY I ZAPROPONOWANIA LECZENIA!!! z.żurawski