Czy da się wyleczyć niepłodność?

Witam. Mam trzy pytania. 1. Czy przed pierwszym wytryskiem mozna juz stracic plodność ? 2. Czy przyduszenie jader minie (czasowa nie plodnosc w wyniku cieplej temperatury jader) ? 3. Jak sprawdzic ze jadra sa tej samej wielkosci ( boje sie nieplodnosci ). 4. Czy da sie wyleczyc nie plodnosc ?

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Jeżeli ma Pan wątpliwości to nalezy zbadać nasienie i zgłosić się do urologa