Czy da się wyleczyć palący ból języka?

Witam! proszę o pomoc. Moja żona miała 1.5 roku temu robione kanałowe leczenie trzonowego zęba (3 kanałowy) podczas znieczulenia miała potworny ból, kiedy był wprowadzany płyn po zabiegu miała znieczuloną dolna szczękę i język przez dwa tygodnie, w tej chwili o 1.5 roku ma cały czas duży palący ból języka, dziąsła, cały czas bierze lek( lyryka) specjalista szczekowy powiedział, że nic się nie da zrobić, Żona chciała popełnić dwa razy samobójstwo, nie jest w stanie już tak dale.żyć

Witam
To brzmi bardzo poważnie.
Przykro mi.
W takiej sprawie proszę nie szukać pomocy i porad przez internet.
Konieczna jest wizyta jesli nie u jednego to u kilku specjalistów- stomatolog- chirurg, neurolog, psycholog lub psychiatra.
Życzę bardzo zdrowia i mimo wszystko uśmiechu.
Pozdrawiam

Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl
www.doktorbart.pl