Czy da się wyleczyć wrodzone zrośnięcie kości promieniowo-łokciowej?

Witam. Mam 23 lata. Cierpię na wrodzone zrośnięcie kości promieniowo - łokciowej. Chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa, że jakikolwiek lekarz podejmie się operacji abym mógł normalnie obracać rękoma. Z tego co wiem jest to możliwe ale ilość lekarzy chcący podjąć się takiego zabiegu jest znikoma.

Niestety, ale trzeba poszukać ortopedy który zajmie się tym problemem, a na pewno takowi są. Niestety ja takowych konkretnie nie znam, a to dość niebezpieczna okolica ciała do operacji.