Czy da sie wyleczyć zanikającą erekcję?

Problem, z którym się do Pani zwracam, dotyczy mojego penisa. Od 20 do 25 roku życia zażywałem różne substancje psychoaktywne i środki odurzające m.in. amfetaminę metodą iniekcji. Obecnie jestem 27 letnim mężczyzną, trzeźwym ojcem dwójki dzieci. Około roku temu zaczęły pojawiać się pierwsze problemy z erekcją. Mój penis podczas erekcji stopniowo zaprzestawał zmieniania swoich wymiarów. Obecnie podczas wzwodu prącie nie nabrzmiewa ani nie wydłuża się, jedynie twardnieje. Poza tym utrzymanie erekcji przez dłuższy czas jest praktycznie nie możliwe. Średni czas stosunku wynosi około trzech minut. Przyczynami tak krótkiego seksu jest przedwczesny wytrysk nasienia bądź zanik wzwodu. Czy istnieje możliwość wyleczenia takich zaburzeń? Jeśli tak, to jaką metodą (chirurgiczną czy farmaceutyczną)? Ile mogłyby wynosić ewentualne koszty leczenia? Mam nadzieję, iż powyższy opis problemu pozwoli Pani udzielić mi porady. Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Z pewnością nie bez znaczenia dla jakości wzwodu, a tym samym i współżycia pozostaje fakt zażywania przez Pana w przeszłości substancji psychoaktywnych. Oczywiście, przyczyn takich zaburzeń może być znacznie więcej. Wpływ na występowanie erekcji ma również bieżący tryb życia, codzienne, stresujące sytuacje, itp.

W pierwszej kolejności powinien Pan zadbać o właściwą, niekrępującą atmosferę zbliżenia. Należy również wyeliminować nałogowe przyjmowanie używek. Zalecam też kontakt ze specjalistą urologiem i podjęcie konsultacji w zakresie wpływu dawnego przyjmowania narkotyków na efektywność wzwodu i podjęcie właściwego leczenia.

Pozdrawiam