Czy da się zahamować wypadanie włosów?!

Mój tata ma 40 lat. Zawsze miał zdrowe włosy, a od kilku miesięcy (ok.5) zaczęły mu strasznie siwieć i wypadać. Ma z tym duży problem, chce temu jakoś zaradzić, ale nie wie jak! Chciał kupić sobie jakiś markowy szampon, ale nie wie czy warto wydać pieniądze. Proszę o opinię co można zrobić, by zahamować wypadanie i sprawić, by włosy odrosły, jeśli to możliwe?

ponad rok temu

Zdecydowanie zachęcam do zakupu szamponów przeciw wypadaniu włosów. Proszę namówić tatę na wizytę u dermatologa, który oceni charakter łysienia. Czasem może się on wiązać z niedoborami żelaza, bądź nadmierną aktywnością gruczołu tarczowego- lekarz z pewnością zleci właściwe badania.